צלם אופנה הדברים החשובים באמת בצילום


צלם אופנה הדברים החשובים באמת בצילום

קיים ויכוח בעולם הצילום, בוודאי בעולם הצילום האנושי, מה יותר חשוב, הצלם שמחזיק את המצלמה או מי שעומד מול העדשה ומצטלם. יש הסבורים שבסופו של דבר זו עבודה של הצלם, הוא איש המקצוע, ואם הוא לא יעשה את עבודתו בצורה נכונה, אז התוצאה לא תצא טובה. יש מי שסבור שצלם הכי טוב בעולם, לא יכול לעשות דבר כשמושא הצילום לא משתף פעולה ולכן הוא הדבר החשוב באמת. האמת כנראה נמצאת באמצע, ודוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בעבודה של צלם אופנה. צלם שמתעד דוגמנים ודוגמניות, יכול להחזיק את המצלמה ולהיות הכי טוב בתחומו, לקלוט את הרגעים הנכונים, לעשות זום אין וזום אאוט כשצריך, להשתמש באפקטים הנדרשים, אך אם מושאי הצילום שלו אינם משתפים פעולה באופן אקטיבי או אפילו פסיבי, יהיה מאוד קשה שהצילומים יצאו איכותיים. אך זה נכון גם להיפך, צלם אופנה צריך לדעת כיצד לגשת למושאי הצילום שלו, כיצד לדבר איתם, כיצד להרגיע אותם ובאיזו צורה להעמיד אותם מול המצלמה. הוא צריך לדעת כיצד לביים אותם. מעבר לכך, צלם אופנה צריך לדעת באילו לוקיישנים לבחור, וכיצד להשתמש במה שעומד לרשותו בזמן הצילומים.

לא רק האדם עושה את הצילום

זה אולי ישמע מוזר, במיוחד כשמדברים על צלם אופנה, אך לא רק מושא הצילום עושה את התמונה, יש לו חלק עיקרי בכך, אך כל אחד מאיתנו מסתכל על אלמנטים מסביב, כולל על הבגדים שהוא לובש כמובן, בשביל ליהנות מהתמונה ולהחליט האם הבגד מתאים לו או לא. לכן צלם אופנה ינסה ליצור מראה ייחודי ומרשים בתמונה שהוא יוצר, בשביל שהיא תמשוך את העין.

הקשר שבין הצלם למצולם

כמו בהרבה מקרים בחיים, הקשר שבין צלם אופנה למצולמים הוא חשוב, אי אפשר להיות צלם טוב בלי לבטא קשר טוב עם המצולמים. זה לא תמיד פשוט, אך זה הכרחי לשמור על קשר חיובי בזמן הצילומים.

פנו אלי וקבלו עוד פרטים בנושא

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואני אשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אלן זר, צלם אופנה, 03-6294818 או ישירות לנייד 052-2510525

צרו איתנו קשר - alenzar@zahav.net.il

שם מלא
אימייל
טלפון
נושא
ההודעה